Bugun...


BRIGHT VISIONS ACADEMY İLK ETKİNLİĞİNİ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRDİ
Leyla Koç Somer’in 30 yılı aşan kurumsal kariyerinde edindiği tecrübeleri paylaşma hedefiyle, bütünsel gelişim arayan bireylerin ve kurumların sürdürülebilir stratejik yol haritasını çizmek ve birlikte uygulamak amacıyla kurduğu Bright Visions Academy’nin ilk konuğu Ece Süeren Ok oldu.

facebook-paylas
Tarih: 15-10-2019 18:18
BRIGHT VISIONS ACADEMY İLK ETKİNLİĞİNİ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRDİ
+ -

  12.10.2019 Cumartesi günü 10.00-14.00 arasında Çınarlı’daki Withco Coworking etkinlik alanında gerçekleşen atölye çalışmasının konusu ‘Kendine Mindful Bakış’ idi. Günlük hayatın yorgunluğunu Mindfulness bakış açısı ve uygulamaları ile ortadan kaldırmayı, zinde kalmayı ve hayat kalitesini artırmayı amaçlayan etkinlik, katılımcıların sertifikalarının verilmesinin ardından fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

  ‘‘Bireysel ve kurumsal değerler ve hedefler doğrultusunda, ihtiyaçları belirleyerek modern ve yenilikçi bir tarzla, özel tasarlanmış entegre modüllerle kurumsal ve bireysel gelişim yolculuğunda yanınızda olacağız.’diye belirten Leyla Koç Somer, etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden dolayı memnun olduklarını ve etkinliklerin hızla devam edeceğini bildirdi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI