Bugun...


Sinemacılar ve oyuncular Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü... Erdoğan teklifi imzaladı
Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Demet Akbağ'ın da aralarında bulunduğu sinemacılar, 15.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

facebook-paylas
Tarih: 29-01-2019 17:08
Sinemacılar ve oyuncular Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü... Erdoğan teklifi imzaladı
+ -

Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Demet Akbağ, Necati Akpınar, Muzaffer Yıldırım, Şükrü Avşar, Mahsun Kırmızıgül, Burak Özçivit, Birol Güven, Cemal Okan, Fatih Aksoy, Tamer Karadağlı ve Timur Savcı'nın da aralarında bulunduğu sinemacılar, 15.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. 

Sinemacılar önce saat 13.30'da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek 18 Ocak'ta TBMM Genel Kurulu'ndan geçen Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifi üzerine görüşme yaptı.

Sinemacılar, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan çıktıktan sonra Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesi'ne geçerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Sinemacılar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yasallaşacak Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifi hakkındaki düşüncelerini sundu.

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sinemacıların önünde Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifini imzaladı. Kanun teklifi, Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra yürürlüge girecek.

Kaynak: Habertürk


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI