Bugun...


Üretici kadınlar 'Üreten Kadınlar Pazarı'nda buluşuyor
Kızlarağası Hanı Üreten Kadınlar Pazarı projesi kapsamında Yelki Kadın Girişimi Üretim İşletme Kooperatifi ürünlerini Kızlarağası Hanı’nda sergiliyor.

facebook-paylas
Tarih: 02-08-2019 11:21
Üretici kadınlar 'Üreten Kadınlar Pazarı'nda buluşuyor
+ -

İzmir’de faaliyet gösteren kooperatif, dernek ve stk’lar Kızlarağası Hanı’nda kurulan pazarla ürünlerini İzmirlilere sunuyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kızlarağası Hanı ve Dev Ajans katkılarıyla Ege Kadın Buluşması Platformu tarafından kurulan Üreten Kadınlar Pazarının 10’uncu konuğu Yelki Kadın Girişimi Üretim İşletme Kooperatifi oldu.

Kızlarağası Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Çizmeci yönetiminde kooperatife üye kadınlar tarafından kurulan pazarda kadınlar kendi elleriyle yaptıkları lezzetleri, yetiştirdikleri sebze ve meyvelerin satışını gerçekleştiriyorlar.

Kızlarağası Hanı,  7 Ağustos Çarşamba günü ise S.S Gaziemir Üretici Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ağırlayacak. 

Kızlarağası Hanı Üreten Kadınlar Pazarı projesi kapsamında her hafta çarşamba ve cuma günleri farklı kooperatifler Kızlarağası Hanı'nda ürünlerini satışa sunacaklar. 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI