Bugun...
Reklam


Yi Jin Jing'de buluşalım
Ayşe Handan Armağan, 16-17 Kasım’da İTÜ İzmir Mezunlar Derneği’nde, Kas ve Tendon Klasiği eğitimi verecek

facebook-paylas
Tarih: 15-11-2019 17:55
Yi Jin Jing'de buluşalım
+ -

Yi Jin Jing ya da Kas ve Tendon Klasiği olarak adlandırılan egzersiz, Cem Şen Eğitim Sistemi’nin Birinci Aşamasını oluşturur. Kas ve Tendon Klasiği, bedeni toksinlerden arındıran mucizevi sağaltıcı etkisiyle, başlı başına bir hazinedir. Kasların ve tendonların canlanmasını ve dengelenmesini sağlayan egzersiz serisi, son derece zevkli ve dinamik formuyla, enerjinin bedenin her noktasında etkin ve verimli kullanılmasını kolaylaştırır. Tıpkı gelişmek isteyen bir ağacın köklerini derinlere ulaştırması gibi, bedenimizle sağlıklı bir bağlantı içinde kalarak köklenmemize imkân verir.

16-17 Kasım’da (Cumartesi-Pazar) İTÜ İzmir Mezunlar Derneği’nde, Kas ve Tendon Klasiği eğitimi verecek olan Ayşe Handan Armağan, kişisel tarihinde önemli yeri olan bu egzersiz serisini, bütünsel çerçevesi ile paylaşmaktan mutlu olduğunu belirtiyor.

Ayşe Handan Armağan, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirmiş ve aynı alanda yüksek lisans yapmıştır. Ardından, psikolojiye duyduğu ilgi nedeniyle, E.Ü Psikoloji Bölümü İnsan Çalışmaları alanında yüksek lisans yaparak, ‘’Algılar, Gerçeklik ve Bir Yaşam Pratiği Olarak Farkındalık’’ çalışmasıyla mezun olmuştur.

Dış Ticaret, Denizcilik & Lojistik sektörünün saygın şirketlerinde üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Gestalt ekolünde, uluslararası akreditasyonu olan eğitimler almıştır. Dışavurumcu Sanat Terapi, NLP, ORSC eğitimleri, çalışmalarını zenginleştirmiştir. 2014 yılında The International Coach Federation’dan PPC ünvanını almıştır.

2011 yılından bu yana ustası Cem Şen ile kadim bilgelikler üzerine çalışmaktadır. Cem Şen Eğitim Sisteminin eğitmenlerinden olan A. Handan Armağan, beden, enerji ve zihin üzerine çalışmalara devam etmektedir.

Kayıt İçin: handanarmaganeğitimleri@gmail.com 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI